O nás

Pokud řešíte problém se špatně řadící převodovkou, motor nejede, jak dřív nebo vůbec netušíte, proč Vám ten jinak spolehlivý parťák na cestách nějakým jiným způsobem hapruje a neposlouchá, jste na správné adrese.

Naše specializace spočívá převážně v opravě manuálních i většině typů automatických převodovek a GO motorů. Kompletní výčet služeb naleznete v sekci naše služby.

A jak to celé probíhá? Spojíte se s našim technikem a problém mu popíšete (telefonicky nebo emailem). Ten Vám následně stanoví cenový rozsah za opravu, který se může drobně lišit od ceny finální. Ale nebojte, za odbornou konzultaci si nic neúčtujeme. Vyřídíme spolu formality, přistavení vozidla nebo daného dílu k opravě a následném posudku přiřazeného mechanika na místě. Až teprve po tom všem si s Vámi zavoláme znovu a pokud cenu za opravu odsouhlasíte, pustíme se do práce.

A jak dlouho budete čekat? Zde je to hodně individuální, nejčastěji však máme hotovo do 1-2 pracovních týdnů. Vše závisí na dostupnosti náhradních dílů a rozsahu poškození. O tom všem se můžete v průběhu oprav informovat. Sídlo máme v Ostravě, ale v případě, že jste odjinud, není problém se domluvit na zaslání daného dílů k opravě. To se netýká motorů, které chceme mít pod kontrolou od začátku až do konce a předejít zbytečným problémům. Proto provádíme repas motoru i s montáži a demontáži s celým vozidlem. Zde je řešením odtah vozidla přímo od vás k nám, který můžeme zajistit za příznivou cenu.

Reference

Lukáš Markiel
Lukáš Markiel
Read More
Profesionální a vstřícné jednání. GO motoru zvládli za dva týdny.👍Nemůžu napsat nic špatného. Rádi poradí a vysvětlí..... Opravdu TOP
Petr Kříž
Petr Kříž
Read More
Rychle a kvalitně. Vše OK.
Ondřej Scotti
Ondřej Scotti
Read More
Rychlá a kvalitní oprava, vstřícné jednání.
Adam Marcinek
Adam Marcinek
@adammarcinek
Read More
i30 (FD) Koupě auta proběhla s tím, že jsem slyšel klepat zdvihátka (motor nemá hydroštely). Je to normální po cca 100 000km (auto mělo najeto 120 000). Bohužel se ukázalo jako vadné také ložisko převodovky. Přistup prodejce raději nebudu komentovat. To bylo předmětem jiné recenze. Jednalo se o skrytou závadu, bohužel auta na trhu doteď nejsou a proto jsem se rozhodl nedotahovat právně. V ČR je to na dlouhé lokty, bacha od koho kupujete! Pán byl komunikativní, zajímal se. Nakonec vyměnili i přední zvlněné kotouče (prodejce tam dal nějaký odpad, po 5000km umřeli; jezdil jsem hodně úsporně a brzdím motorem, takže to nejspíš nemohla být moje vina). Auto jsem měl doma za pár dnů. Finální cena cca 23k. Převodovka řadí krásně, absolutně tichá. Jak oprava obstojí ukáže čas, prozatím maximální spokojenost..
Previous
Next